Перейти до основного вмісту

Роз'яснення щодо повірки лічильників та перерахунку

Шановні абоненти КП «Вод Гео», у зв’язку із багаточисельними зверненнями з приводу повірки лічильників, повторно  роз’яснюємо найчастіші питання, що цікавлять абонентів підприємства.

Станом на даний час, знято з обліку велику кількість лічильників холодного водопостачання, у яких закінчився термін повірки, а тому стало гостро питання: Яким чином повірити або замінити лічильник та правомірно користуватися послугою?

Якщо термін повірки лічильника закінчився, нарахування здійснюється по середньодобовій нормі за останні 12 місяців протягом 30 календарних днів, надалі - згідно затверджених норм споживання, які зазначені у квитанції.

Попередньо нагадаємо, що лічильник є власністю абонента, який самостійно обирає або замінити лічильник на новий, або його повірити.  

Послуги повірки та заміни лічильників  КП «ВодГео» не здійснює, а здійснює лише тільки розпломбування/опломбування. Повірку лічильників можна замовити в ДП ЧеркасиСтандартМетрологія та інших суб’єктів господарювання, які мають право на здійснення даної господарської діяльності

Для  припинення ажіотажу відносно документального оформлення розпломбування/ опломбування, останнє може здійснюватися без відвідування підприємства та без написання заяви в період із 01.09.2023 року по 30.11.2023 року включно. Для цього необхідно  звернутися до контролера по номеру телефона, зазначеного у квитанції, та замовити дану послугу. За дорученням міського Голови всім контролерам закуплено нові мобільні телефони, здатні підтримувати Viber, Telegram, а тому є можливість замовлення послуги та передачі показників безпосередньо через мобільні додатки. Незважаючи на все це, деякі абоненти все одно звертаються на відділення  для написання заяв, а тому - за бажанням абонента така заява може бути написана, але не є обов’язковою. Розпломбування/опломбування лічильників БЕЗКОШТОВНЕ до 30 листопада 2023 року включно, лише тільки для фізичних осіб та лише тільки при заміні лічильників, термін повірки яких закінчився. У всіх інших випадках дана послуга є платною.

Всім абонентам, хто вже заплатив за розпломбування/опломбування лічильників, термін повірки яких закінчився, з 01 вересня поточного року здійснено перерахунок цих коштів, як оплату за послугу/абонплату.

Довідки про кількість зареєстрованих осіб у квартирі чи домоволодінні абоненти можуть подавати до 30 листопада 2023 року включно, але вже на даний час підприємство приєдналося до відповідного ресурсу та може самостійно перевіряти зареєстровані особи, тому необов’язково звертатися до ЦНАП за довідкою. Питання виникають у тих випадках, коли в помешканні ніхто не проживає у зв’язку із виїздом на тривалий термін, у такому випадку необхідно надати до КП «ВодГео» акт, складений та завірений ОСББ/кварткомом, із підписами трьох сусідів про термін непроживання осіб, та перерахунок буде здійснений, згідно  вказаних документів.

Дуже багато звернень відносно того, що абоненти не можуть додзвонитися до контролера. Звертаємо увагу, що контролери на зв’язку лише тільки у робочий час, але бувають випадки, коли контролери фізично не можуть взяти слухавку, коли безпосередньо пломбують лічильники, але в такому випадку контролер повинен передзвонити на пропущений номер.

У разі виявлення зауважень до роботи контролерів, просимо негайно повідомляти на номер довіри +38(063)4128502 для подальшого реагування.

Щодо терміну виконання робіт опломбування, то звертаємо увагу, що згідно нормативних документів підприємства така робота повинна бути виконана протягом 30 діб, а тому тут запевнимо Вас, що ми робимо все можливе для прискорення і щодня пломбується більше 100 лічильників.

Окрему увагу звертаємо Вас до повірених лічильників. Для підтвердження повірки Вам необхідно ОБОВ`ЯЗКОВО надати до КП «ВодГео»  докази повірки, а саме: свідоцтво та акт про повірку для поставлення лічильника на облік та можливого перерахунку, пов’язаного із датами повірки та нарахувань по нормі.

 

 

Коментувати

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.